Nadat de astronauten in het International Space Station dinsdag een gereedschapstas kwijtraakten, is nu ook een spin zoek geraakt in het ruimtestation.
Twee spinnen werden op de missie meegenomen voor een wetenschappelijk experiment. Het lijkt erop dat een van hen is ontsnapt toen de spaceshuttle Endeavour zich aan het ISS koppelde.
De andere spin is zo in de war van het wegvallen van de zwaartekracht, dat hij een enorm web heeft gemaakt in zijn tank om het gezweef tegen te gaan. Hierdoor kunnen de astronauten niet goed zien waar het dier zich schuilhoudt.
De NASA ziet het niet somber in. "We vinden haar in de komende dagen vast terug terwijl ze ergens een web zit te spinnen", zegt programmamanager Kirk Shireman.
Bron: http://www.hln.be
Lees ook: Astronauten voeren laatste ruimtewandeling te snel uit
Lees ook: Met een onderbroek naar het ISS
Lees ook: Zuurstofvoorziening in ISS
Lees ook: Twee ruimtewandeling geen compleet succes
Lees ook: Belgische instrumenten in Columbus
Lees ook: Vijfde en laatste ruimtewandeling zit erop
Bekijk alle berichten uit deze categorie.
Voortaan kun je alle nieuwsberichten van desterren.net ook volgen op Twitter en Facebook!
Dit engelstalig magazine is een echte aanrader voor de ware astronomie-liefhebber!
Bestellen of meer info »